Iskolai programjaink

FORRAI MŰVÉSZETI ISKOLA

A METODISTA EGYHÁZ FENNTARTÁSÁBAN

 2015/2016

MUNKATERV

 

 

  SZEPTEMBER

 

1. hét

 

 

1. – 5.

Aug. 30. Évnyitó istentisztelet

 

Szept. 1. Évkezdet

 

Pásztor Zsófia

2. hét

7. – 12.

Szept. 9. szerda, 17. 30 

Szülői értekezlet

Szept. 15. kedd, 17. 30

Szülői értekezlet a 11. osztálynak

Éves eszközigény leadása

 

 

Kutasy Ágnes, + osztályfőnökök

Esztergomi Ilona

 

 

Páczelt Andrea

 

 

3. hét

14. – 19.

Naplók, törzslapok kitöltése

 

Szept.18. – 19. Nagy sportágválasztó

A 2016/2017-es  tanévre felvételi tájékoztató összeállítása

 

Wesselényi Balázs +

osztályfőnökök

Nyíri Zsolt

 

Szabadosné dr. Vargha Magdolna

 

4. hét

21. – 26.

Statisztikák leadása

Szept. 22. –  25. Újpesti börze

Szept. 26. Újpesti börze, bontás

Szept. 25. Európai diáksport

Szept. 26. Ars Sacra

Szept. 27. vasárnap, 17 óra, Cantata profana, Kiscelliben

 

osztályfőnökök, Soós Ági

művészetis tanárok

 

 

Nyíri Zsolt

művészetis tanárok

Szabadosné dr. Vargha Magdolna

 

5. hét

szept. 28. – okt. 3 .

Szept. 25. – okt. 4. Design Hét

Páczelt Andrea

 

 

OKTÓBER

 

1. hét

5. – 10.

Tanmenetek leadása

Aradi vértanúkról megemlékezés osztálykeretek között

Okt. 8. Máltai út, utolsó egyeztetés

 

Okt.10.  kerékpártúra Szentendrére/gyalogtúra

DÖK napra ötletgyűjtés

 

Wesselényi Balázs

Esztergomi Ilona + osztályfőnökök

 

Páczelt Andrea, Sósmezei Ildikó

 

Nyíri Zsolt

2. hét

12. – 17.

Beírni a KIR –be a következő évi képzéseinket

Október 13.  kedd, nyílt nap

Okt.11. – okt. 31. Máltai út

Szabadosné dr. Vargha Magdolna, Brezina Ágnes

Nenov György

S. Forrai Rege

3. hét

19. – 24.

Okt. 22. Megemlékezés október 23-ai témájú filmmel

+ ünnepi dekorálás

Esztergomi Ilona + osztályfőnökök

művészetis tanárok

4. hét

26. – 31.

Őszi szünet okt. 23. – nov. 1.

 

 

 

 

NOVEMBER

 

1. hét

2. – 7.

Nov. 2. Első tanítási nap

Nov. 3. A karácsonyi projekt  megbeszélése

Nov. 7. Gyalogtúra  a Budai-hegységben

Negyedévi vizsga a szakképzősöknek

 

 

Pásztor Zsófi

 

Nyíri Zsolt

 

Páczelt Andrea

 

 

2. hét

9. – 14.

Nov. 11. szerda, szaktanári fogadóóra 17 órától

 

Kutasy Ágnes

 

3. hét

16. – 21.

Nov. 17. kedd, nyílt nap, aula, folyosók díszítése

Nenov György

 

4. hét

23. – 28.

Hálaadás projekt

 

 

November végéig a következő tanévben tankönyvtámogatott diákoktól nyilatkozat beszedése

Pásztor Zsófia, +angoltanárok , +osztályfőnökök

Vörösné Jánosi Katalin

 

 

 

 

DECEMBER

 

 

1. hét

nov. 30. –dec. 5

 

Dec. 5-én Fedett kalandpark

 Nyíri Zsolt

 

2. hét

7. – 12.

Dec. 12-én, szombaton,  Adventi játszóház, nyílt nap, kiállítás, angyalszabászat

Mészáros Márta , Sósmezei Ildikó,

Kutas Diana

3. hét

14. – 19.

 

Karácsonyi díszletkészítés

Dec. 18. Utolsó tanítási nap, karácsonyi ünnepség reggel a Kiscelliben, utána együtt visszajövünk az iskolába, osztálykarácsonyok

 

Guzsvány Móni

Pásztor Zsófia

4. hét

21. – 26.

Téli szünetes hét

 

5. hét

dec. 21. –jan. 2.

Téli szünet

 

 

 

JANUÁR

 

1. hét

4. – 9.

Jan. 4. Első tanítási nap

 

2. hét

11.  – 16.

Jan. 16. Központi írásbeli felvételi 10 órától

Kipakolás végzős szakképzősöknek

Szabadosné dr. Vargha Magdolna, Brezina Ágnes

 

Sósmezei Ildikó

3. hét

18. – 23.

Jan. 22. (péntek) Osztályozó értekezlet, félév zárása,

12 órától középiskola,

14 órától szakképző számára

Bizonyítványosztás (jan. 27-ig)

Szakképzősöknek vizsgahét

Kipakolás bejövő szakképzősöknek

Szabadosné dr. Vargha Magdolna

 

 

 

 

 

 

4. hét

25. – 30.

Jan. 28. –  29.

Tanítás nélküli munkanap

Január végéig szaktanári tankönyvigények leadása a következő tanévre vonatkozóan

 

 

 

Vörösné Jánosi Katalin

 

 

 

 

FEBRUÁR

 

1. hét

1. – 6.

Febr. 3. szerda, 17.30

szülői értekezlet

Febr. 6. Farsang  + 

ÖKO ruhabemutató

 

 

Elek Ányos, Bartha

Krisztina

Kutas Diana,  Nenov György

2. hét

8. – 13.

 

 

3. hét

15. – 20.

Febr. 19.

 

4. hét

22. – 27.

Febr. 22. – 26. Alkalmassági vizsga 14-től 16.30-ig

Febr. 24. és 26. 14-től 16.30-ig

Felvételi vizsga a gimn.-ban

Febr. 25. Megemlékezés a kommunizmus áldozataira osztálykeretek között

Febr. hónapban esti grafikus szakmai vizsga

Brezina Ágnes, művészetis tanárok

közismereti tanárok

 

osztályfőnökök

 

 

Fillenz István

5. hét

 

febr. 29. – márc. 5.

Március 5. Munkanap (márc. 14. ledolg.) Múzeumi nap

 

 

 

 

MÁRCIUS

 

1. hét

7. –  12.

Gyalogtúra

Márc. 9. Ideiglenes felvételi jegyzék a középiskolában

Nyíri Zsolt

Brezina Ágnes

2. hét

14. – 19.

Márc. 11-én 13 órakor március 15-ei megemlékezés az iskolában/ külső helyszínen

Márc. 14. (hétfő)

Tanítási szünet

Márc. 15. (kedd)

Állami ünnep

 

osztálykereteken belül osztályfőnökök

3. hét

21. –  26.

Márc. 23.  Elmebajnokság 13 órától

Országos Középiskolai Rajzverseny (március hónapban)

Húsvéti dekoráció, egyeztetés után

 

Laboda Vivien

Katona Kata

 

Páczelt Andrea

 

Páczelt Andrea

4. hét

márc. 28. – ápr. 2.

Márc. 24. –márc. 29.

Tav.i  szün. 

Húsvét  27. – 28.

Március 30. – 31. – ápr. 1.

Tanítás nélküli munkanap

Történelem szóbeli kisérettségi a 11. osztálynak

 

 

 

 

 

 

Esztergomi Ilona

 

 

ÁPRILIS

 

1. hét

4. – 9.

 

Ápr. 5. kedd,

Szakdolgozatok leadási határideje

Kerékpártúra ápr. hónapban

Szabadosné dr.Vargha  Magdolna

2. hét

11.  – 16.

Ápr. 13. Szaktanári fogadóóra 17 órától

Vizsgahét a 13. évfolyamos szakképzősöknek

Ápr. 15. Megemlékezés a holocaust áldozataira

Ápr. 19. Végleges felvételi jegyzék

Kutasy Ágnes, szaktanárok

 

 

 

osztályfőnökök

3. hét

18. – 23.

Ápr. 19.  Vers- és prózamondó verseny

Ápr. 19. Nappalis végzősöknek portfólió leadása

Ápr. 23. Estis végzősöknek portfólió leadása

 

Esztergomi Ilona, Deák Márton

Cseh Zita, Páczelt Andrea

4. hét

25. – 30.

Ápr. 29. Szakképzős osztályozó értekezlet a 14. évfolyamnak, 14 órától

 

 

 

MÁJUS

 

1. hét

2. – 7.

Vízitúra a Soroksári Duna-ágban

 

Máj. 3-án 8 órától

Matematika kisérettségi a 11. osztálynak

 

Nyíri Zsolt

 

Sömjén Gábor

2. hét

9. – 14.

Szakmai vizsga írásbeli része

Szülők és diákok értesítése osztályozó- vizsgákról

Máj. 13. péntek, Sportnap

 

Nenov György, Brezina Ágnes

Nyíri Zsolt

 

3. hét

17. – 21.

Május 15.-16. Pünkösd

Kipakolás 13. évfolyamos szakképzősöknek, május második felében

Szakmai szóbeli vizsgák, vizsgarend szerint

 

művészeti munkaközösség

Cseh Zita

4. hét

23. – 28.

Máj. 25. Országos kompetenciamérés a 10. A és 10. B osztálynak

Írásbeli éves vizsgák angolból a középfokú oktatásban

Brezina Ági

 

Fodor Béláné

 

 

 

JÚNIUS                         

 

1. hét

máj. 30. –  jún. 4.

Netfitt adatok feltöltése

Június első hetében szóbeli vizsgák angolból tanóra keretében a középfokú oktatásban

 

Nyíri Zsolt

Fodor Béláné

 

 

2. hét

6. – 11.

Jún. 8. osztályozóvizsgák  

(a „nem osztályozható” tanulóknak)

 

Nyári egyházi programok egyeztetése

Szaktanárok

 

 

Szabadosné dr. Vargha Magdolna, Pásztor Zsófia

 

3. hét

13. –  17.

Jún. 13. Osztályozó értekezlet  

12 órától  középiskolai,

14 órától szakképzős osztályoknak

Jún. 15. Utolsó tanítási nap

Jún. 19. Tanévzáró ünnepség és istentisztelet a Kiscelliben, 17 órától, majd bizonyítványosztás

Nyári szakmai gyakorlat egyeztetése

 

Szabadosné dr. Vargha Magdolna

 

 

Pásztor Zsófia

osztályfőnökök

 

művészetis tanárok

4. hét

20. – 24.

Leltározás, rendrakás

Nyári művészeti, nyelvi tábor

a leendő diákoknak

minden szaktanár

5. hét

jún. 27. – júl.1.

Nyári művészeti, nyelvi tábor meglévő diákjainknak

Nyári vitorlástábor

 

 

Wesselényi Balázs

 

 

 

Kategória: 
Iskolai élet