Osztályaink

2016/2017. tanév (szeptember)

 

 

9/A. osztály (angol tagozatos gimnázium)

Osztályfőnök: WESSELÉNYI BALÁZS

  1. BACSÓ LEVENTE LÁSZLÓ
  2. BÁRÁNY ENIKŐ ANNA
  3. BENEDEK KINGA ILONA
  4. BODNÁR TAMANA
  5. CANTA AYSE EMESE
  6. CSETÉNYI LÍVIA
  7. CSORVÁSI RÉKA
  8. EINŐDER FLÓRA
  9. ERDÉLYI ZSOMBOR ZOLTÁN
  10. FÉNYA SZABOLCS
  11. HARMATOS FRUZSINA
  12. JANCSÁRI ESZTER PANNA
  13. KAJATI SZABOLCS PÉTER
  14. KOSTYÁN MARCELL BENEDEK
  15. KOVÁCS DORKA
  16. LIPTAY GÁBOR GERGŐ
  17. MARTON ÍRISZ LAURA
  18. MOLNÁRFI MÁTYÁS
  19. NAGY DORINA
  20. PATTKE PATRÍCIA MÁRIA
  21. PERJÉSI INEZ
  22. SÁRDI REGE NATASA
  23. SHELFUH ABDULRAHIM
  24. SZILÁGYI BERNADETT
  25. SZIVÓS KATA ÁGNES
  26. TOKODY BÁLINT PÉTER
  27. WIMMER MAXIMILIAN

 

9/B. osztály (művészeti gimnázium)

Osztályfőnök: Vincze Kinga

  1. ANDRÁDI NOÉMI
  2. BOCZÁK VIVIEN
  3. CZINEGE ANNA VIKTÓRIA
  4. CSÁNYI MARCELL
  5. DOBOS BARBARA NIKÉ
  6. ENYEDI VIKTÓRIA ERZSÉBET
  7. GAÁL TEKLA MÍRA
  8. GYURIS LAURA MARTINA
  9. GREKSA BRIGITTA VANESSZA
  10. HALÁPI FLÓRA
  11. HAMDI MOHAMED YOUSIF
  12. HORVÁTH GRÉTA
  13. KAS DZSESSZIKA FANNI
  14. KINCSES BERNADETT
  15. KISS BIANKA
  16. KMETZ NÓRA
  17. MENYHÁRT SZILVIA
  18. MIMLITS SÁRA
  19. NÁDI PETRA FRUZSINA
  20. NEMODA LILI MÁRIA
  21. PAPP KINGA
  22. POCSOK REBEKA
  23. PROKOPP ATTILA IVÁN
  24. SZALKAI ESZTER
  25. SZŰCS DÁNIEL ISTVÁN
  26. TAKÁCS BETTINA
  27. TÓTH ESZTER
  28. VITÁLIS ÁDÁM NOEL
  29. ZÖLDI ADORJÁN

 

9/C. osztály (grafikus szakgimnázium)

Osztályfőnök: Molnár-Biró Andrea

  1. ALATRACH RADOAN
  2. ANDRÁSKA LILI VANDA
  3. BARTUCZ TAMARA ESZTER
  4. BERKES VIVIEN
  5. BORSÓS VIVIEN
  6. BRAUN BIANKA SZIDÓNIA
  7. CSÍKOS TAMARA ANNA
  8. CSIZMAZIA BOGLÁRKA
  9. ERDŐS FERENC KRISZTIÁN
  10. GÁBOR REGINA MÁRIA
  11. KIRÁLY BÁLINT MIHÁLY
  12. KISS VIKTÓRIA DOMINIKA
  13. KOVÁCS ENIKŐ
  14. KÜGLER VANESSA
  15. LAKI LILI
  16. MAJOR NIKOLETTA
  17. NAGY RICHÁRD
  18. PAPP HENRIETTA DZSENIFER
  19. RÁTKAY KARINA
  20. SCHUCK NIKOLETT
  21. SPARTA GIOVANNI
  22. SZŰCS ANGÉLA VERONIKA
  23. VARGA CINTIA ESZTER
  24. VARSÁNYI KRISZTINA
  25. ZIMON ANNA ZSUZSANNA

 

9/D. osztály

(dekoratőr, divat- és stílustervező szakgimnázium)

Osztályfőnök: K. Szabóné Basa Dóra

  1. BEREC BETTINA
  2. BORBÍRÓ VIVIEN
  3. BUZÁSSY HONÓRA PATRÍCIA
  4. CSÁBRÁKI CSENGE
  5. HAJDUCSI PETRA
  6. HOZSDORA ESZTER VIKTÓRIA
  7. JAKAB ANNA
  8. KÁDÁR ÁGNES FANNI
  9. KÁMÁN ZITA
  10. KESSELYÁK BOGLÁRKA
  11. KOVÁCS KYRA
  12. LAMPERT VIKTÓRIA
  13. LÁZÓK ESZTER ORSOLYA
  14. MATOLCSI ILONA
  15. MESTER ANIKÓ
  16. MOLNÁR KLAUDIA
  17. PAPP KINCSŐ
  18. PATONAY PETRA CINTIA
  19. PERNECZKY BIANKA
  20. PRACAB LILLA KRISZTINA
  21. RUSOTZKY LILIAN DIÁNA
  22. SÁRÁNDI ANNA ÁGNES
  23. SOMOGYI VIKTÓRIA LILLA
  24. SÓSTAI VERONIKA
  25. SZABÓ DORKA LILI
  26. TOMHAUSER FANNI LILI
  27. TÓTH MIRTILL
  28. ZOMBORI NAPSUGÁR HANNA

 

10/A. osztály (angol tagozatos gimnázium)

Osztályfőnök: Nenov györgy

  1. BALOGH NOÉMI
  2. BODNÁR LAURA
  3. CSONTOS MIKLÓS BENEDEK
  4. DARUKA ANNA LAURA
  5. FORGÓ ANNA NAPSUGÁR
  6. HEGYI DÁNIEL
  7. HORVÁTH DÓRA
  8. HORVÁTH INEZ SZTELLA
  9. KOLLÁRIK PETRA
  10. KOVÁCS ANGÉLA ESZTER
  11. KRISZTIÁN KAROLA
  12. KYRIACOU VERONIKA 
  13. LAJOS KRISZTINA
  14. LÁZÁR ANNA
  15. MAGOS FANNI
  16. MÁTÉ DOMINIKA
  17. MOLNÁR ROKSZOLANA
  18. NÁDÁR KLAUDIA ERIKA
  19. NÉMETH MERCÉDESZ KRISZTINA
  20. NGUYEN LUONG AN
  21. OETL DANA
  22. SÁRKÖZI ZSÓFIA
  23. SÁTORI VIKTÓRIA ANNA
  24. ZSÉDÖL PETRA

 

10/B. osztály (művészeti gimnázium)

Osztályfőnök: Deák Márton

  1. ÁCS KRISZTINA FRUZSINA
  2. BÖRÖCZ DÓRA
  3. BUSA NIKOLETT
  4. DARÓCZI ADRIENN
  5. HAJDU FLÓRA
  6. KEREKES JOHANNA MÁRIA
  7. LŐRINCZ DORKA
  8. MAGYAROSI DORINA NAPSUGÁR
  9. MÁTHÉ NIKOLETT TÜNDE
  10. MERCEL OLIVÉR ATTILA
  11. MERINA CAMACHO ABIGAIL
  12. MISCHÁK VIOLA
  13. MOHÁCSI MÓNIKA
  14. OLÁH ZSUZSANNA VIKTÓRIA
  15. PALKÓ EVELIN
  16. PUSZTAI ENIKŐ
  17. SÁRDINECZ CSENGE RÉKA
  18. SÁRKÖZY PETRA
  19. STREMPEL NIKOLETT KITTI
  20. SZABADOS VIRÁG REBEKA
  21. SZÁNTÓ BOGLÁRKA FANNI
  22. SZILÁGYI NATÁLIA
  23. TAR ALEXA
  24. VARGA PATRICIA VANDA

 

10/C. osztály (grafikus)

Osztályfőnök: Dr. Mészáros Márta

  1. ALFÖLDI LAURA MARGIT
  2. BALÁZS NOÉMI GABRIELLA
  3. CSORDÁS FLÓRA
  4. DARNYI ALEXANDRA
  5. FAZEKAS BÁLINT
  6. GAÁL VIKTÓRIA ERZSÉBET
  7. GUBEK VERONIKA ÉVA
  8. GYŰSZŰ TITÁNIA VIRÁG
  9. KATONA VIKTÓRIA
  10. KERECSENDY ADRIENN CSILLA
  11. KOVÁCS IMOLA BIANKA
  12. KÖLES ÁRON
  13. LANTOS KAMILLA
  14. LOCSODI-NAGY BERNADETT
  15. LUSTÁK MAJA ANDREA
  16. MAKK ZSOMBOR ATTILA
  17. MÉSZÁROS GABRIELLA
  18. MOLNÁR KINCSŐ RÉKA
  19. MOLNÁR NORBERT
  20. OSZOLI BÍBORKA
  21. SIMON EMESE BOGLÁRKA
  22. SZABÓ TÍMEA
  23. SZABÓ ZSÓFI
  24. SZENTES KRISTÓF BÁLINT
  25. SZENTIMREY ZSÓFIA
  26. VANDLIK MARCELL
  27. ZÁRDA ALEXANDRA PATRÍCIA

 

10/D. osztály

(divat- és stílustervező / dekoratőr)

Osztályfőnök: Laboda Vivien

  1. BALLA ZSÓFIA
  2. BOCSKAI BORBÁLA ERZSÉBET
  3. BURAI NIKOLETTA
  4. CZEGLÉDI MIRJAM
  5. CSERNYIK REGINA LILI
  6. DEÁK DIÁNA
  7. ERDEI VERONIKA
  8. GÁL IZABELL
  9. GALAMBOS ANNA
  10. GÁSPÁR HAJNALKA
  11. HÜSE DOROTTYA
  12. JAKAB VIKTÓRIA
  13. KAPÍTÁNY LAURA
  14. KOVÁCS ADRIENN NIKOLETTA
  15. LÁZÁR VANESSZA
  16. MOLNÁR LUCA SÁRA
  17. MOLNÁR NOÉMI
  18. MONDOK EDIT JULIANNA
  19. RADVÁNYI RÉKA
  20. RIGÓ KINGA
  21. RUFF PETRA
  22. TUDJA VIVIEN
  23. VARGA RÉKA
  24. ZILAHY EMMA LAURA

 

11/A. osztály (gimnázium)

Osztályfőnök: Fodor Béláné

  1. BÁLINT ZSÓFIA
  2. BÉKÉSI BIANKA ADRIENN
  3. BÉRCZI GVENDOLIN
  4. BÖGÖZY-JÁNOSSY VIRÁG ANDREA
  5. FARKAS TIBOR MARCELL
  6. GYETVAI KAROLINA
  7. IRSÁN ANNA RÉKA
  8. JUHÁSZ BARNABÁS KRISZTIÁN
  9. KLOPP BÁLINT DÁNIEL
  10. LENGYEL OLIVÉR ÁKOS
  11. MAJOR DOMINIKA
  12. NAGY ADRIENN VANESSZA
  13. PÁCZI ZSANETT
  14. PUSZTAI BOGLÁRKA
  15. SHELFUH NÓRA
  16. SURÁK TAMARA BEATRIX
  17. TAKÁCS REBEKA KINGA
  18. TIBOLDI DÉNES ISTVÁN
  19. TÓTH KLEMENTINA
  20. TÖRÖK ANETT MÁRIA
  21. VARGA MELINDA IVETT

 

11/B. osztály (művészeti)

Osztályfőnök: Bálint Zsuzsanna

  1. ABAI BARBARA ESZTER
  2. BALÁZS VIVIEN
  3. BÓKA VIKTÓRIA TERÉZIA
  4. CSICS ALEXANDRA
  5. CSIKI REBEKA PETRA
  6. DE LUCA STELLA
  7. KAJATI DÁNIEL ANDRÁS
  8. KALMÁR KRISZTINA
  9. KATONA KLAUDIA
  10. LÁSZLÓ EMESE
  11. LERCH LAURA VIKTÓRIA
  12. MÜLLER FRUZSINA
  13. NAGY NIKOL KITTI
  14. PAPP NIKOLETT IVETT
  15. PÉTERI NOÉMI
  16. PUSZTAI VIRÁG
  17. SÁPI HENRIETTA
  18. SÁRKÁNY LILI
  19. SOLDOS NIKOLETTA TÍMEA
  20. SZABÓ BENCE VIKTOR
  21. SZEBENYI-BRINDZA ANTÓNIA EDIT
  22. VEDRÉDI BARBARA VIKTÓRIA
  23. VERESS ZSÓFIA

 

12. osztály

Osztályfőnök: Esztergomi Ilona

  1. BAKOS BOGLÁRKA
  2. BARTHA SIMON
  3. BORKA BEÁTA
  4. DOBOS-BORSOS RENÁTA
  5. FARKAS ALEXANDRA
  6. FÖLDI ZSÓFIA
  7. FRITZ OLIVÉR
  8. FÜLÖP NOÉMI
  9. KOZMANOVICS GÁBOR
  10. MAJSAI REBEKA
  11. MAJSAI ROLAND GÁBOR
  12. PAPP DOMINIKA
  13. PAPP MARCELL LŐRINC
  14. PUTNOKI MÁRK
  15. SELMECZI BENCE
  16. SZENTGYÖRGYI KLÁRA JÚLIA
  17. TÓTH ZSOMBOR
  18. ZANATHY BARBARA
Kategória: 
Iskolai élet