Fogadóórák

Tanári fogadóórák rendje   2016-2017. tanév

 

 Előzetes bejelentkezés szükséges a megadott elérhetőségen!

 

Név

Tantárgy

Osztály

Fogadóóra

E-mail cím

Baksai József

Rajz, festés, mintázás gyakorlat, vizuális kultúra

9/A, 9/B,

9/D,

10/C,10/D,12/A

Hétfő 15.50-16.40

bj.baksai[at]gmail[dot]com

Bartha Krisztina

Tervezés és gyakorlat

9/D

Kedd 10.00-12.00

krisztinabartha[at]gmail[dot]com

Bálint Zsuzsanna

Angol nyelv

Osztályfőnök 11/B

9/A, 9/B, 10/B, 10/D, 11/A, 11/B

Csütörtök 10.00-11.00

bazsu3[at]gmail[dot]com

Csík Krisztina

Testnevelés

9/B, 9/C, 9/D,10/A, 10/D, 11/B, 12/A

Kedd 11.00-11.45

csikocskafuzocske[at]gmail[dot]com

Deák Márton

Magyar nyelv és irodalom

Osztályfőnök 10/B

10/B, 10/C

Kedd 10.00-10.45

deak.marton.j[at]gmail[dot]com

Deákné dr. Antal Magdolna

Angol nyelv

9/D, 10/B, 10/C

Hétfő 11.00-11.45

antalmagdi[at]gmail[dot]com

Esztergomi Ilona

Történelem, magyar nyelv és irodalom, művészettörténet, etika

Osztályfőnök 12/A

11/B, 12/A

Kedd 09.00-10.00

esztergomi[at]freemail[dot]hu

Ferreira Linita

Spanyol nyelv

9/A, 9/B, 10/A, 10/B, 11/A

-

linita46[at]gmail[dot]com

Fodor Béláné

Angol nyelv

Osztályfőnök 11/A

9/C, 10/A, 10/C, 11/A, 11/B, 12/A

Hétfő 10.00-11.00

janimari123[at]gmail[dot]com

Gombkötő Viktória

Tervezés és gyakorlat

10/D, 12/A

Szerda 10.00-10.45

gombkotov[at]gmail[dot]com

Guba Lilla

Biológia, komplex természettudományos tantárgy

9/C, 9/D, 10/A, 10/B, 10/C, 10/D, 11/A

Kedd 12.15-13.00

gubalilla[at]gmail[dot]com

Guzsvány Mónika

Tervezés és gyakorlat, technológia

10/D

Csütörtök 14.00-15.00

gumonik[at]gmail[dot]com

 

 

 

Horváth Ibolya

Kémia

10/B, 10/C, 10/D

-

ibolya7707[at]gmail[dot]com

K. Szabóné Basa Dóra

Magyar nyelv és irodalom, dráma és tánc

Osztályfőnök 9/D

9/D, 10/D, 11/A

Kedd 09.00-09.45, 13.15-14.00

kszabotanarno[at]gmail[dot]com

Khaled László

Biblia- és vallásismeret

11/B

-

kalaci[at]metodista[dot]hu

Köves Éva

Rajz, festés, mintázás gyakorlat

11/B

Csütörtök 10.45-11.15

koveseva[at]t-online[dot]hu

Kutas Diána

Spanyol nyelv, szakmai projekt gyakorlat, tervezés és gyakorlat

9/A, 9/B, 9/C, 12/A

Hétfő 12.15-13.00

kutasdio[at]gmail[dot]com

Laboda Vivien

Matematika

Osztályfőnök 10/D

9/B, 9/D, 10/B, 10/C, 10/D

Hétfő 10.00-10.45

labodavivien[at]gmail[dot]com

Lafferton Zsolt

Vizuális kultúra, rajz, festés, mintázás gyakorlat

9/D, 10/D

-

lafferton[at]gmail[dot]com

Lancendorfer Edina

Matematika

9/A, 9/C, 10/A, 11/B, 12/A

Hétfő 12.00-13.00

lancendorfere[at]gmail[dot]com

Lengyel Zsolt

Technológia

10/C, 11/B

-

06-70/311-2890

Lukácsné Erődi Katalin

Fejlesztő pedagógus

9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 10/A, 10/B, 10C, 10/D, 11/A, 11/B

Szerda10.00-11.00

l.erodi.k[at]gmail[dot]com

dr. Mészáros Márta

Anyagismeret, tervezés és gyakorlat, grafikai technológia gyakorlat, művészettörténet, stílustan és szaktörténet

Osztályfőnök 10/C

9/C, 10/C

Hétfő 09.00-12.00

meszarosm[at]forrai[dot]eu

Molnár-Bíró Andrea

Történelem, magyar nyelv és irodalom

Osztályfőnök 9/C

9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 10/B, 10/C

Kedd, csütörtök 12.00-13.00

mbaforrai[at]gmail[dot]com

Molnár-Göb Zoltán

Rajz, festés, mintázás gyakorlat, tervezés és gyakorlat, technológia, szakmai projekt gyakorlat

9/D, 11/B, 12/A

Kedd 12.00-13.00

mgzozi61[at]gmail[dot]com

Muladi Tamás

Földrajz

9/B, 10/A, 10/C, 10/D

-

muladi.tamas[at]gmail[dot]com

Navratil Zsuzsanna

Szakmai projekt gyakorlat,

rajz, festés, mintázás gyakorlat

9/C

-

suzy.navratil[at]gmail[dot]com

Nemes Virág

Tervezés és gyakorlat

10/D, 11/B, 12/A

-

virag.nemes[at]vipmail[dot]hu

Nenov György

Történelem, művészettörténet, etika

Osztályfőnök 10/A

9/C, 10/A, 10/D, 11/A

Csütörtök 14.00-15.00

gyorgy.nenov[at]gmail[dot]com

Németh Tamás

Fizika

9/A, 10/A, 10/B, 10/C, 10/D, 11/A

Hétfő 12.15-13.00

nemetamas[at]gmail[dot]com

Nyíri Zsolt

Testnevelés

10/A, 10/B, 10/C, 11/A, 12/A

kedd 11.00-11.45

zsoltnyyry[at]yahoo[dot]com

  Oláh Marietta Éva

Rajz, festés, mintázás gyakorlat, vizuális kultúra, művészettörténet,

9/C, 10/B, 10/C, 10/D,

Szerda 13.00-15.05

olah.mariett[at]gmail[dot]com

 

Oláhné Biró Ilona

 

 

 

Olasz nyelv

9/A, 9/B, 10/A, 10/B

-

ilka.biro[at]gmail[dot]com

Papp Erzsébet

 

Művészettörténet, rajz, festés, mintázás gyakorlat, anyagismeret, tervezés és gyakorlat, projekttervezés és projektmenedzsment

9/C, 9/D, 11/B

Hétfő 14.00-15.00

pappzsoka[at]citromail[dot]hu

Páczelt Andrea

Stílustan és szaktörténet, művészettörténet, rajz, festés, mintázás gyakorlat

9/C, 10/D, 11/B, 12/A

Hétfő 11.30-12.15

paczelta[at]gmail[dot]com

Pásztor Zsófia

Biblia- és vallásismeret

9/C, 9/D, 10/A, 10/C, 10/D, 11/B

Kedd 10.00-11.00

pasztor.zsofi[at]metodista[dot]hu

 

Randrianantoandro Jean Nirina

Informatika

9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 10/A, 10/B, 11/A

Szerda 09.00-10.00

nirina[at]forrai[dot]eu

Ráskai Szabolcs

Tervezés és gyakorlat

9/C

-

raskaiszabolcs[at]gmail[dot]com

Sósmezei Ildikó

Tervezés és gyakorlat

10/C

-

sosmezei[at]forrai[dot]eu

Sömjén Gábor

Matematika

11/A, 11/B

Hétfő 11.00-12.00

somjeng[at]forrai[dot]eu

Szabados Sándor

Biblia- és vallásismeret

9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 10/B, 10/C, 10/D, 11/A

Kedd 14.15-15.00

szabados.sandor1

@gmail.com

Szabadosné dr. Vargha Magdolna

Kémia, dráma és tánc

9/A, 9/B, 10/A, 10/B, 11/B

Szerda 13.15-14.00

vargha.magdolna

@gmail.com

Szilágyi Beatrix

Német nyelv

9/A, 9/B, 10/A, 10/B, 11/A

-

beatrix.szilagyi4

@gmail.com

Szuhánszki Laura

Ének-zene

9/A, 9/B, 10/A

-

szuhlala[at]gmail[dot]com

Viha Szilvia

Angol nyelv

9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 10/A, 10/D,

Csütörtök

10.00-11.00

vihasz[at]gmail[dot]com

Vincze Kinga

Magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra- és médiaismeret, dráma és tánc

Osztályfőnök 9/B

9/B, 10/A,

Hétfő 09.00-09.45

kingavincze123456

@gmail.com

Wesselényi Balázs

Földrajz, testnevelés

Osztályfőnök 9/A

9/A,10/B, 11/A

Szerda 10.00-10.45

wesselenyi.b[at]gmail[dot]com

Wrobel Péter

Rajz, festés, mintázás gyakorlat

9/C I. csop., 11/B II. csop. 12/A I. csop.

Péntek 14.15-15.00

wrobel[at]vipmail[dot]hu

06-30-506-4111

 

Kategória: 
Iskolai élet